previous arrow
next arrow
Slider


Listy dzieci przypisanych do poszczególnych grup są wywieszone w placówce.

Drodzy Rodzice!!!!!

Zebranie organizacyjne dla rodziców dzieci, które od września 2019 r. będą uczęszczały do Oddziału Przedszkolnego w Szkole Podstawowej nr 2, odbędzie się  28.08.2019 r. (środa) o godzinie 16.00 w Szkole Podstawowej nr 2, w sali na parterze. Prosimy o liczne przybycie.

 

Serdecznie zapraszamy nowo przyjęte do przedszkola dzieci 4-5 letnie wraz
z rodzicem na zajęcia adaptacyjne, które odbędą się dnia  27.08.2019
o godzinie 10:00.  Prosimy o zabranie obuwia zmiennego.

Serdecznie zapraszamy dzieci 3-letnie wraz z rodzicem na zajęcia adaptacyjne, które odbędą się w przedszkolu w dniach 27.08.-28.08.2019r o godzinie 9:30. Prosimy
o zabranie obuwia zmiennego.

WYPRAWKA NA DYŻUR WAKACYJNY

Prosimy, aby dzieci uczęszczające do przedszkola na dyżury wakacyjne przyniosły:

- opakowanie chusteczek higienicznych – 100 szt

- mała poduszka i kocyk

- obuwie zmienne

-  odzież na zmianę

- nakrycie głowy

 

Prosimy Rodziców o zgłaszanie się do pani intendent Publicznego Przedszkola w Modrzewiowym Ogrodzie w celu podpisania  stosownej umowy.

 

 

 

      „Przedszkola czas już minął nam...” - tak 18 czerwca śpiewały najstarsze przedszkolaki.  Ten dzień był dniem szczególnym, ponieważ dzieci z grupy „Gumisie”, „Pszczółki oraz „Plastusie” żegnały przedszkole i jednocześnie zakończyły pierwszy etap edukacji. Uroczystość rozpoczęła  się od zatańczenia  podniosłego Poloneza, a zakończyła na gorących podziękowaniach. Podczas  akademii dzieci zaprezentowały swoje umiejętności wokalne, taneczne oraz  recytatorskie . W wierszach i piosenkach wyraziły chwile spędzone w przedszkolu oraz podziękowały wychowawcom. Występom towarzyszyły gromkie brawa rodziców i zaproszonych gości. 

 

 

         W poniedziałek 17 czerwca przedszkolaki korzystały z atrakcyjnych dmuchanych urządzeń oraz animacji zorganizowanych przez firmę „Mega Frajda". "Dmuchańce” które rozstawiono w przedszkolnym ogrodzie cieszyły się ogromnym zainteresowaniem dzieci. Nie zabrakło również pokazu baniek mydlanych.  Po udanej zabawie, zmęczone ale uśmiechnięte, udały się do swoich sal.

 

 

       14 czerwca dzieci z grup: "Plastusie", "Gumisie" i "Pszczółki" miały okazję zobaczyć szkołę. Przedszkolaki w ciągu roku szkolnego  wiele razy miały sposobność uczestniczyć w szkole w różnych zajęciach przygotowanych przez starszych kolegów. Tym razem jednak skupiły się na szkole, jako miejscu do którego wkrótce będą uczęszczać.

 

 Publiczne przedszkola z terenu gminy Pawłowice  prowadzą zapisy  na okres wakacyjny.

Dzieci można zgłaszać od 27 maja 2019 r. do  7 czerwca 2019 r.


W miesiącu lipcu czynne  będą:  Przedszkole w Modrzewiowym Ogrodzie w Pawłowicach i Przedszkole w Pielgrzymowicach.

W miesiącu sierpniu czynne  będzie:  Przedszkole w Modrzewiowym Ogrodzie w Pawłowicach.

Dotyczy dzieci, które w bieżącym roku szkolnym są objęte opieką przedszkolną w przedszkolach prowadzonych przez gminę Pawłowice.

Szczegółowych informacji udzielają dyrektorzy przedszkoli. 

Wniosek o przyjęcie do przedszkola na okres wakacji

 

 

 

 

    Od 21 – go do 29 – go maja  świętowaliśmy w przedszkolu Dzień Mamy i Taty.  Dzieci zaprezentowały ukochanym Rodzicom programy artystyczne.  Były teatrzyki, a także zajęcia otwarte, na których nasi milusińscy prezentowali zdobytą w ciągu roku wiedzę. Poprzez wiersze, tańce i śpiew przedszkolaki wyraziły swoją miłość do Rodziców. Nie zabrakło też  wspólnej zabawy przy muzyce  z  Mamą i Tatą.  
Na zakończenie uroczystości każde dziecko wręczyło swoim Opiekunom upominek.

Licznik odwiedzin

Dziś 123

Wczoraj 113

W tym tygodniu 639

W tym miesiącu 2326

Od 30.09.2017 62268

Kubik-Rubik Joomla! Extensions