previous arrow
next arrow
Slider

 

      24 – go i 25 – go kwietnia obchodziliśmy w przedszkolu Światowy Dzień Ziemi. Akcja prowadzona corocznie wiosną ma na celu  promowanie postaw proekologicznych wśród dzieci.

     W środę  nasi podopieczni założyli gumowe rękawiczki, po czym wyruszyli wspólnie ze swoimi Paniami na spacer w okolice przedszkola lub na plac zabaw. Tam ochoczo przystąpili do sprzątania terenu. Dzieci czasami nie mogły się nadziwić, ileż to np. papierków czy plastikowych opakowań leży na trawie.  
    W czwartek przedszkolaki wzięły udział we wspólnej uroczystości, podczas której prezentowały piosenki i wiersze o tematyce ekologicznej oraz brały udział w konkursach. Na to spotkanie zaproszeni zostali goście: Prezes Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej Pawłowice – Pani mgr Anna Dąbrowska oraz Kierownik Referatu Ochrony Środowiska i Rolnictwa w Urzędzie Gminy  - Pan Wojciech Bazgier.
    Było wesoło, a zarazem pouczająco,  dzieci z chęcią dopingowały kolegów biorących udział w konkursach, na zakończenie zaś każda grupa otrzymała Dyplomy „Przyjaciół przyrody”.

Licznik odwiedzin

Dziś 123

Wczoraj 113

W tym tygodniu 639

W tym miesiącu 2326

Od 30.09.2017 62268

Kubik-Rubik Joomla! Extensions