previous arrow
next arrow
Slider


 

        W piątek 10.05.2019r. nasze przedszkole odwiedzili strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej
w Pawłowicach. W trakcie spotkania dzieci dowiedziały się, że praca strażaka nie polega tylko na gaszeniu pożarów, ale również na udzielaniu pomocy ludziom podczas powodzi i wypadków samochodowych. Strażacy zaprezentowali  przedszkolakom ubranie i sprzęt do akcji ratowniczo-gaśniczych. Wspólnie przypomnieliśmy sobie numery alarmowe, oraz utrwaliliśmy zasady bezpieczeństwa podczas jazdy samochodem.

Bardzo duże wrażenie zrobił na przedszkolakach wóz strażacki, który wjechał na plac przed budynkiem naszego przedszkola oraz akcesoria,  które zaprezentowali strażacy. Dzieci mogły  wejść do wozu
i zobaczyć jak wygląda on w środku . Dużą atrakcją było lanie wody z węża.  Wizyta strażaków była dobrym doświadczeniem, wywołującym uśmiech na twarzach dzieci. Wrażenia, jakie dostarczyli nam goście na długo pozostaną w naszej pamięci. Z całego serca dziękujemy przedstawicielom straży za przybycie i poświęcenie nam swojego cennego czasu.

Licznik odwiedzin

Dziś 123

Wczoraj 113

W tym tygodniu 639

W tym miesiącu 2326

Od 30.09.2017 62268

Kubik-Rubik Joomla! Extensions