previous arrow
next arrow
Slider


       W czwartek 23.05.2019r. w  sali głównej Osiedlowego Domu Kultury odbyła się VII edycja Gminnego Turnieju Ekologicznego „EkoDraka dla przedszkolaka"organizowana przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Pawłowicach. Konkurs odbył się pod hasłem „Dlaczego SMOG jest tak groźny jak SMOK?". Nasze przedszkole reprezentowały dzieci z najstarszych grup: Anna Jędrzejczak, Leon Kondzielnik, Błażej Laskowski i Julia Sitko.

    Podczas turnieju dzieci miały do wykonania sześć zadań podczas których wykazywały się : spostrzegawczością, sprawnością fizyczną, wiedzą na temat wpływu smogu  na życie zdrowie ludzi, roślin i zwierząt, oraz znajomością fragmentu książki „Skok na smog” Doroty Majkowskiej- Szajer. 
Nasze przedszkolaki zdobyły w konkursie wyróżnienie. Dziękujemy Im za udział w turnieju oraz wykazanie się dużą wiedzą z zakresu ekologii.

Licznik odwiedzin

Dziś 123

Wczoraj 113

W tym tygodniu 639

W tym miesiącu 2326

Od 30.09.2017 62268

Kubik-Rubik Joomla! Extensions